Pohárová soutěž - Kamenička - 30.6

Další soutěž v PÚ zápočítávaná do Putovního ježka. V Kameničce klasický kopeček pro proudaře, tentokrát se silným bočním větrem. Důležité bylo neutopit prodaře a být na čáře. Náš čas 22,61 s. stačil na 6. místo z 12 družstev. Opět se lépe dařilo našim dívkám, které si s časem 24,73 sek. odvezly krásné 3. místo z 8 družstev.

Celkové výsledky ze závodů naleznete zde

Pohárová soutěž v PÚ - Polná - 1.6

1.6.2019 se odehrála na hřiští v Polné pohárová soutěž v PÚ Polná. V Krahulově prudký vzestup o to Polné ještě tvrdší pád. Nezadařilo se podle představ, bohužel lehce prostříkané vteřiny a čas 23,07s nás poslaly na 11.místo ze 14ti soutěžníh družstev mužů. Za to naše děvčata zachránili situaci a s pěkným časem 21,71s si doběhli pro 2.místo z 8 soutěžních družstev. Finále v Polné probíhá vždy roztřelem mezi 2 družstvy. Kluci nepostoupili z prvního kola a děvčata skončili ve 2 druhém kole, po škaredém pádu Béčkařky, naštestí nic vážného se jí nestalo a nyní už je v pořádku.

Celkové výsledky najdete zde

Video přijde zanedlouho prozatím alespoň fotka

Uczdjzgnqeqizzv0hkgpwq

Soutěž v požárním útoku - Krahulov - 18.5

Konečně slunečné teplé počasí oproti zimě v Panské Lhotě před týdnem. Poprvé jsme jako celý tým běželi v nových dresech a hned nám přinesly štěstí. Celkem 12 družstev mužů a náš čas 19,77s  stačil na krásné 1.místo v soutěži (soudek piva doma). Postup do finále byl jasný, ale v to co přišlo jsme ani nedoufali, opět 1.místo s časem 24,..s ( a selátko doma :) ). Bohužel našim dívkám se už tolik nedařilo. Díky sraženému terči na zem opakovali pokus a na podruhé s časem 35,82s skončily na 4.místě z 5 družstev žen. Ve finále pak skončily opět na 4.místě s časem 29,..s

Celkové výsledky z Krahulova opět zde

Nějaké fotečky najdete tady

A přídáváme i video

O pohár starostky města Brtnice - Panská Lhota - 12.5

Celkem 12 družstev mužů a 5 družstev žen čelilo asi hlavně velké zimě než soubojům o prvenství, ale i o to se nakonec běželo. I když jsme terče sestřělili v čase 21,67s, nakonec jsme měli NP (neplatný pokus) za nedotočení matky savice ke stroji. Situaci zachránili naše děvčata, která si doběhla s časem 27,05s pro 3 místo.

Na celkové výsledky se můžete podívat tady.

A ještě opřidáváme videa našich útoků.

XVIII. ročník Memoriál dr. Káby - Kamenice - 4.5

Konečně i pro naše 2 družstva začala sezóna prvními závody započítávané do poháru o Putovního ježka, které se letos opět zúčastníme. Kluci mají co zlepšovat a naše dívky budou chtít určitě navázat na předchozí ročníky a třebas i líp. V Kamenici se soutěže zúčastnilo celkem 10 družstev můžů a 7 družstev žen. Čas 24,53s pro kluky stačil na 7.místo a dívky s časem 24,54 obsadili 5.místo.