Výlov 2016

Wp_20160924_12_16_42_proLetošní výlov s rybími hody, který proběhl 24. září, se opět vydařil. Přálo nám počasí a i díky tomu přijelo kolem tisíce lidí nejen z okolí, ale i ze vzdálenějších míst.

Vyloveno nebo přivezeno bylo zhruba 450 kaprů, z čehož 180 bylo prodáno návštěvníkům, do kuchyně na řízky a rybí specialitky se dostalo 220 kapříků a 50 nejmenších se vrátilo zpět do vody. Během celého dne mohli hosté ochutnat nejen výborný řízek nebo rybí polévku, ale i rybí škvarky, grilovanou rybu, uzenou rybu, grilované vepřové a kuřecí masíčko, bramboráky a další chuťovky. Pivo a burčák tekly proudem a k tomu hrály hudební skupina ČAKRA a kapela z dalekého Náchoda MOP-ROCK.

Touto cestou děkujeme za podporu všech členů SDH Příseka při přípravách této náročné akce, Muzeu autíček v Přísece za podporu a informace návštěvníkům muzea nebo jejich facebookových stránek o konání akce a samozřejmě všem návštěvníkům za jejich návštěvu a trpělivost při čekání ve frontách, které se díky velkému zájmu občas vytvořily. Nakonec se ale trpělivost určitě všem vyplatila.

Na všechny se těšíme opět za dva roky v roce 2018, kdy Přísecký výlov oslaví 25. výročí své existence.

Fotogalerii najdete zde

« zpět