O SDH Příseka

Vítejte na stránkách SDH Příseka. Na těchto stránkách najdete informace o dění ve sboru, fotografie ze soutěží a jiných akcí a také výsledky sportovního družstva a pozvánky na kulturní události pořádané SDH Příseka.

V Přísece hasičský sbor vznikl v roce 1883, kdy na Jihlavsku existovaly sbory pouze v Jihlavě, Brtnici a v Lukách nad Jihlavou. Díky tomu jeho služeb využívali lidé nejen v Přísece, ale i ve Střížově a Puklicích, kde vlastní hasiče neměli. V současnosti má sbor několik desítek aktivních členů, kteří svou činností přispívají nejen k požární prevenci, ale také velkou měrou ke kulturnímu životu v obci.

V této sekci najdete průběžné informace o činnosti SDH Příseka. Informace jsou členěné po letech. Přepínat mezi jednotlivými roky se můžete v pravém menu nebo pomocí odkazů níže.