Rok 2017 - Muži do 35 let

Rok 2017 jsme se zúčastnili celkem 8 soutěží. Okrsku, Pelhřimovské ligy ve Střížově, Pohár starostky města Brtnice, Pohár SDH Cerekvička  a čtyřech ze šesti soutěží o Putovního ježka.

Okrsek ve Střížově 3. června, jedna z prvních soutěží v letošním roce v této vesnici. Štafeta s časem 63,19 sekund byla průběžně 3 místem pro nás. Potom jsme si ale pokazily požární útok, kde jsme měli 4. čas 23,23 sekund a nakonec jsme tedy obsadili 4 místo z 5 soutěžních družstev.

10. června se náš tým vydal do Brtnice na soutěž O pohár starostky města. Krásné 4. místo s časem 18,87 sekund. Z celkem 10 přihlášených družstev. Finále, které se běží na 2 Bé hadice, měli kluci krásný čas 16,76 sekund a také  4.místo ze 6 družstev.

1.7. opět soutěž ve Střížově, tentokrát Pelhřimovská liga nenasazený koš při útoku, ale až v kádi pod vodou znamenal diskvalifikaci našeho týmu. Celkem se v soutěži ukázalo 19 družstev.

5.srpna jsme konečně vyjeli na soutěž o Putovního ježka do Šimanova. Čas 23,28 sekund znamenal pro náš tým 4.místo v soutěži z celkem 9 družstev. Díky tomu jsme se dostali do finálového kola na 2Bé hadice. Zde jsme měli čas 20,02 sekundy a opět jsme skončili na 4 místě tentokrát ze 6 postupujících družstev.

Týden na to 12.8. pokračovala soutěž v Mysleticích. Zde se nám zadařil pěkný požární útok a čas 20,69 sekund, který byl pro nás 3. místem z 11 družstev.  Ve druhém finálovém kole, se nám požární útok moc nevydařil a čas 24,60 sekund byl až 10 místem. Radost nám to, ale ze 3. místa z prvního kola, kde jsme obhájili loňský výsledek nevzalo.

2.září na nás čekala soutěž ve Střížově, tentokrát započítávána do Putovního ježka. Čas 20,89 sekund byl 4. místem v soutěži z 10 družstev. Ve finále jsme měli neplatný pokus, sací koš byl utopen bez nasazení na savici a nebylo potřeba dál pokračovat v požárním útoku.

V ten samý den večer se náš tým vydal do nedaleké Cerekvičky na noční soutěž. Soutěž probíhala dvoukolově. První požární útok byl na sání a čas 26,46 sekund. Druhý požární útok byl už klasické narážení a čas 23,28 sekund. Časy se sčítaly a v celkovém součtu 49,74 sekund to znamenalo 1. Místo z 5 soutěžních družstev.