Fotbalový turnaj v Přísece - 2018

Od Davida Picmause přišlo krásné shrnutí letošního fotbalového turnaje. Tady je.

  Fotbalového turnaje se zúčastnilo celkem 5 družstev z okolí Příseky FC Pure Star, ŠOŠO, Střížov, Puklice a Příseka. Startovní čísla se na začátku turnaje losovaly a první zápas odstartoval v 8:45. Celkem se odehrálo 10 zápasů stylem každý s každým a hrací doba byla nastavena na 2x15min. Nejvíce gólů jsme mohli vidět v zápase Příseka – Puklice , kde Puklice vyhráli jednoznačně 6:0 a také Střížov vs. ŠOŠO 2:4 . Naopak nejméně gólů padlo v zápase Puklice – Střížov kde konečný výsledek byl 0:0. Všechny zápasy byly odehrány kolem 15 hodiny a vyhlášení výsledků proběhlo zhruba v 16hod.

Výsledky:
Puklice ....... 10 bodů 1. místo
ŠOŠO ........... 6 bodů 2. místo
Střížov ......... 5 bodů 3. místo
Příseka ......... 4 body 4. místo
FC Pure star ... 3 body 5. Místo
Nejlepší střelec Dominik Skotar z Puklic 7 vstřelených branek. Brankář s nejméně vstřelenými góly Mirek Kabelka z Puklic, a brankář s nejlepšími zákroky Jirka Kanswohl z týmu FC Pure star .

V polovině turnaje mezi zápasy proběhly penalty. Přihlásit se mohl kdokoli i z diváků. Celkem bylo přihlášených 13 střelců. Brankáři se v brance střídali. Penalty nakonec vyhrál Luděk Šuhaj z Příseky, který nakonec prostřelil i všechny gólmany v bráně najednou. Během dne turnaji přihlíželo přibližně 60 diváků. Kteří se pobavili pěkným fotbalem a mohli se občerstvit ve stánku s nápoji a pochutnat si na vyuzené klobásce. Večer po turnaji proběhla venkovní zábava na hřišti s hudební skupinou VEJPŮL. A končilo se pozdě ráno ;-) . Už teď se těšíme na příští rok a snad nám počasí vyjde jako letos, kdy bylo nádherně na náš Fotbalový turnaj v Přísece.

« zpět